Комфортний офіс в центрі

Комфортна обстановка, що спонукає до спілкування – запорука успішної роботи сучасного психолога. Робочий кабінет має бути максимально зручним як для клієнта, так і для самого психолога, оскільки під час прийому фахівець має бути максимально сконцентрований. В той же час комфорт клієнта має вирішальне значення: увійшовши до кабінету, відвідувач повинен залишити тривоги й переживання «за порогом», позбавившись від щоденної метушні та стресів.

Робоче місце психолога повинне відповідати відразу декільком критеріям:

  • Доступність. Офіс в центрі міста – максимум зручності для відвідувачів!
  • Дизайн, інтер’єр і колірне оформлення в «спокійних», пастельних тонах.
  • Наявність м’якого освітлення, комфортна температура та шумоізоляція.
  • Якісне технічне оснащення, зручні крісла й інші меблі.

Офіс психолога має бути досить просторим. Обмежена обстановка може створити несприятливий мікроклімат, при якому відвідувач не зможе повністю «розкритися» й розповісти про свої проблеми фахівцеві.

Максимум простору та світла – ідеальна обстановка для бесіди з пацієнтом! Наявність декількох зручних світильників (наприклад, невеликих торшерів-бра біля крісел психолога й гостя) допоможуть створити довірчу та затишну атмосферу. Найважливішим чинником вважається й рівень освітленості – краще, якщо воно буде природним.

Сучасний і по-справжньому комфортний дизайн офісу оптимальний як для фахівця-психолога, так і для відвідувачів. Відсутність в кабінеті «яскравих плям» зробить інтер’єр спокійним, а тому стиль і обстановка кімнати мають бути позбавлені різних графічних надмірностей і предметів, що не несуть жодного смислового навантаження. Такі речі дуже важливі для професійного психолога – саме тому комфортний робочий простір є «необхідністю №1»!

Розробляючи інтер’єр офісу, ми прагнули створити максимально затишну й невимушену обстановку. При цьому робоче місце психолога оснащене усім необхідним, завдяки чому під час прийому йому не треба відволікатися на пошук потрібних речей – наприклад, психологічних тестів, ручки з блокнотом або склянки води. Усе необхідне завжди під рукою, а тому чекаємо на вас у комфортному офісі в самому центрі міста!

Приходьте на прийом у будь-який слушний час!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.