Надійно і конфіденційно

Поняття лікарської етики вже давно не викликає питань. Безпека, надійність, конфіденційність – такими є беззмінні принципи фахівців нашого психологічного центру. Незалежно від тривалості, інтенсивності та специфіки прийому, клієнт може бути упевнений: жодна деталь або епізод його особистої проблеми не покине меж кабінету психолога.

Політика конфіденційності не має терміну давності. Навіть якщо ваше спілкування з психологом тривало лише 1–2 сеанси, ви можете бути упевнені у збереженні усіх матеріалів в найсуворішій секретності. Більш того, наші фахівці зберігають інформацію про відвідувачів в спеціальному архіві, що дозволяє «згадати» матеріали будь-якого клієнта при повторному зверненні. Іншими словами, навіть якщо ви були у психолога вже більше двох – трьох років тому, приходьте на прийом у будь-який слушний для вас час – ми завжди раді допомогти нашим гостям!

Відсутність збору персональних даних

Безпека клієнта – понад усе! Унікальною відмінністю нашого психологічного центру є можливість анонімного обслуговування. Само собою, життєві ситуації бувають різними: наприклад, хтось не бажає «виходити з тіні» анонімності після серйозних сімейних проблем, а комусь просто хочеться отримати психологічну допомогу без зайвих витрат часу.

Ми поважаємо право клієнтів на конфіденційність при отриманні психологічної допомоги та консультацій. Саме тому в нашому Центрі відсутній обов’язковий збір персональних даних відвідувачів – надати інформацію про себе ви можете виключно за власним бажанням. Крім того, «під грифом секретності» зберігається й уся інформація про відвідування психолога – наприклад, результати психологічних досліджень, тестів і процедур, періодичність відвідування фахівця, тривалість сеансів, тема звернення й будь-які інші нюанси розмови.

Записатися на прийом до психолога ви можете у будь-який слушний час – немає ніяких обмежень за часом або даті першого або подальших візитів. Приходячи на прийом, ви можете бути впевнені: жодна деталь вашої розмови з фахівцем не буде упущена або розголошена третім особам. Ми створюємо максимально зручні й безпечні умови для надання якісної психологічної допомоги усім відвідувачам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.