Послуги

Консультація психолога від 600 грн
Сімейний психолог від 800 грн
Дитячий психолог 500 грн
Сексолог від 800 грн
Висновок психолога  від 7000 грн
Профорієнтація 1000 грн
Участь психолога при допиті дитини в суді 700 грн
Консультація психолога на англійській мові (в офісі та по скайпу) 35$
Медіація (посередництво в конфліктах) 700 грн

Центр психології Анастасії Горецької пропонує послуги кваліфікованого психолога в Харкові для клієнтів різного віку. Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного відвідувача, надаємо психологічну допомогу й даємо рекомендації відносно рішення будь-яких душевних проблем.

Виникли негаразди в особистому житті, стосунках із колегами чи родичами, не можете знайти взаєморозуміння з оточенням? Консультація психолога – це кращий спосіб розібратися в собі й вирішити усі «складні» питання! Навіть якщо ви ніколи не були на прийомі, не варто затягувати з розмовою. Як показує практика, жоден товариш (навіть найближчий друг!) не дасть стільки практичних рекомендацій, скільки хороший психолог зі стажем. І справа тут не лише в щирому бажанні допомогти, а в досвіді рішення подібних проблем.

Послуги психолога та психотерапевта в Харкові

Психологічна допомога в деяких випадках може бути критично необхідною. Особисте питання терзає й не дає спокійно спати ночами? Не можете приборкати емоції або, навпаки, вас більше ніщо не радує? В такому разі потрібні послуги психолога!

Центр психології Анастасії Горецької пропонує кваліфіковану допомогу у вирішенні будь-яких психологічних питань:

  • послуги психотерапевта – комплексний підхід до проблем із психікою;
  • послуги сімейного психолога – проблеми в шлюбі, розлучення, родинні конфлікти;
  • послуги дитячого психолога – позбавлення від дитячих фобій, страхів і переживань;
  • послуги сексолога – допомога в подоланні комплексів і сумнівів в інтимному житті.

Приватний психолог ретельно проаналізує ваші тривоги й занепокоєння, зважить всі «за» та «проти» в ситуації, що склалася, й дасть по-справжньому ділову й мудру пораду. Сімейний психолог допоможе в рішенні проблемних ситуацій у шлюбі або спілкуванні з близькими людьми, а дитячий психолог стане справжнім другом і мудрим порадником для дитини.

Послуги психолога в Харкові – компетентно, професійно й абсолютно анонімно!

Знайти психолога з дійсно великим досвідом досить складно, але якщо ви мешкаєте в Харкові, то записатися на прийом до «лікаря душі» ви зможете в будь-який слушний час, при цьому ніяких черг або реєстрації перед візитом не буде. Записуйтеся на прийом до досвідченого лікаря психотерапевта, радьтеся з особистих питань і отримуйте усю необхідну підтримку! І які б послуги психолога в Харкові вам не знадобилися, тут вам завжди допоможуть!

Анонімна консультація психолога з особистих або сімейних проблем, інтимні негаразди, що залишають слід у психіці – часом розвіяти фобії й повернути впевненість може лише досвідчений і професійний психолог Харків. У будь-якому випадку, немає кращого радника, ніж особистий психотерапевт!

Профорієнтація також є ключовим чинником в житті будь-якої сучасної людини. Допомогти вирішити особисті проблеми, зрозуміти «хто ж я»?, а також раз і назавжди розвінчати будь-які сумніви допоможе приватний психолог, звертатися до якого ви зможете у будь-який слушний для вас час.