Послуги

Центр психології Анастасії Горецької пропонує послуги кваліфікованого психолога онлайн для клієнтів різного віку. Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного відвідувача, надаємо психологічну допомогу й даємо рекомендації відносно рішення будь-яких душевних проблем.

Виникли негаразди в особистому житті, стосунках із колегами чи родичами, не можете знайти взаєморозуміння з оточенням? Консультація психолога – це кращий спосіб розібратися в собі й вирішити усі «складні» питання! Навіть якщо ви ніколи не були на прийомі, не варто затягувати з розмовою. Як показує практика, жоден товариш (навіть найближчий друг!) не дасть стільки практичних рекомендацій, скільки хороший психолог зі стажем. І справа тут не лише в щирому бажанні допомогти, а в досвіді рішення подібних проблем.

Послуги психолога та психотерапевта в Україні

Психологічна допомога в деяких випадках може бути критично необхідною. Особисте питання терзає й не дає спокійно спати ночами? Не можете приборкати емоції або, навпаки, вас більше ніщо не радує? В такому разі потрібні послуги психолога!

Центр психології Анастасії Горецької пропонує кваліфіковану допомогу у вирішенні будь-яких психологічних питань:

  • послуги психотерапевта – комплексний підхід до проблем із психікою;
  • послуги сімейного психолога – проблеми в шлюбі, розлучення, родинні конфлікти;
  • послуги сексолога – допомога в подоланні комплексів і сумнівів в інтимному житті.

Приватний психолог ретельно проаналізує ваші тривоги й занепокоєння, зважить всі «за» та «проти» в ситуації, що склалася, й дасть по-справжньому ділову й мудру пораду. Сімейний психолог допоможе в рішенні проблемних ситуацій у стосунках або спілкуванні з близькими людьми.

Послуги психолога – компетентно, професійно й абсолютно анонімно!

Знайти психолога з дійсно великим досвідом досить складно, але записатися на прийом психолога онлайн до «лікаря душі» – спеціаліста «Центру Горецької» ви зможете в будь-який слушний час, при цьому ніяких черг або реєстрації перед візитом не буде. Записуйтеся на прийом до досвідченого лікаря психотерапевта, радьтеся з особистих питань і отримуйте усю необхідну підтримку! І які б послуги психолога в Харкові вам не знадобилися, тут вам завжди допоможуть!

Анонімна консультація психолога з особистих або сімейних проблем, інтимні негаразди, що залишають слід у психіці – часом розвіяти фобії й повернути впевненість може лише досвідчений і професійний психолог Харків. У будь-якому випадку, немає кращого радника, ніж особистий психотерапевт!

Профорієнтація також є ключовим чинником в житті будь-якої сучасної людини. Допомогти вирішити особисті проблеми, зрозуміти «хто ж я»?, а також раз і назавжди розвінчати будь-які сумніви допоможе приватний психолог, звертатися до якого ви зможете у будь-який слушний для вас час.