Послуги

Консультація психолога від 700 грн до 2000 грн
Сімейний психолог від 1500 грн
Сексолог 1500 грн
Профорієнтація 1500 грн
Консультація психолога на англійській мові (в офісі та по скайпу) 100$

Центр психології Анастасії Горецької пропонує послуги кваліфікованого психолога в Харкові для клієнтів різного віку. Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного відвідувача, надаємо психологічну допомогу й даємо рекомендації відносно рішення будь-яких душевних проблем.

Виникли негаразди в особистому житті, стосунках із колегами чи родичами, не можете знайти взаєморозуміння з оточенням? Консультація психолога – це кращий спосіб розібратися в собі й вирішити усі «складні» питання! Навіть якщо ви ніколи не були на прийомі, не варто затягувати з розмовою. Як показує практика, жоден товариш (навіть найближчий друг!) не дасть стільки практичних рекомендацій, скільки хороший психолог зі стажем. І справа тут не лише в щирому бажанні допомогти, а в досвіді рішення подібних проблем.

Послуги психолога та психотерапевта в Харкові

Психологічна допомога в деяких випадках може бути критично необхідною. Особисте питання терзає й не дає спокійно спати ночами? Не можете приборкати емоції або, навпаки, вас більше ніщо не радує? В такому разі потрібні послуги психолога!

Центр психології Анастасії Горецької пропонує кваліфіковану допомогу у вирішенні будь-яких психологічних питань:

  • послуги психотерапевта – комплексний підхід до проблем із психікою;
  • послуги сімейного психолога – проблеми в шлюбі, розлучення, родинні конфлікти;
  • послуги сексолога – допомога в подоланні комплексів і сумнівів в інтимному житті.

Приватний психолог ретельно проаналізує ваші тривоги й занепокоєння, зважить всі «за» та «проти» в ситуації, що склалася, й дасть по-справжньому ділову й мудру пораду. Сімейний психолог допоможе в рішенні проблемних ситуацій у стосунках або спілкуванні з близькими людьми.

Послуги психолога в Харкові – компетентно, професійно й абсолютно анонімно!

Знайти психолога з дійсно великим досвідом досить складно, але якщо ви мешкаєте в Харкові, то записатися на прийом до «лікаря душі» ви зможете в будь-який слушний час, при цьому ніяких черг або реєстрації перед візитом не буде. Записуйтеся на прийом до досвідченого лікаря психотерапевта, радьтеся з особистих питань і отримуйте усю необхідну підтримку! І які б послуги психолога в Харкові вам не знадобилися, тут вам завжди допоможуть!

Анонімна консультація психолога з особистих або сімейних проблем, інтимні негаразди, що залишають слід у психіці – часом розвіяти фобії й повернути впевненість може лише досвідчений і професійний психолог Харків. У будь-якому випадку, немає кращого радника, ніж особистий психотерапевт!

Профорієнтація також є ключовим чинником в житті будь-якої сучасної людини. Допомогти вирішити особисті проблеми, зрозуміти «хто ж я»?, а також раз і назавжди розвінчати будь-які сумніви допоможе приватний психолог, звертатися до якого ви зможете у будь-який слушний для вас час.