Результативність

Просторий і сучасний офіс в центрі міста, застосування сучасних методик і індивідуальний підхід до кожного відвідувача – усі ці чинники роблять відвідування психологічного центру по-справжньому зручним і ефективним. Проте головним «індикатором» ефективності будь-якого фахівця є результативність його особистих прийомів.

Завдяки тому, що наші психологи комбінують методи психотерапії та психологічного консультування, такий підхід дозволяє досягти максимальної результативності при роботі з клієнтами!

Консультування і психотерапія – результативність і успіх!

Вибирати щось одне з двох методик не доводиться – обидва процеси є взаємодоповнюючими й застосовуються залежно від ситуації, яку описує клієнт. Наші фахівці володіють сучасними методиками, які дозволяють поєднувати елементи відразу двох підходів практичної психології, враховуючи особисту проблему клієнта, його вік, стать й інші чинники.

Психологічне консультування найчастіше відбувається у формі особистої бесіди. Метою таких заходів є пошук найбільш вірних рішень тих або інших життєвих ситуацій, які сталися зважаючи на об’єктивні причини. Цей метод успішно застосовується для вирішення сімейних, кар’єрних й інших психологічних питань, які не вимагають використання прийомів психотерапії.

Проте для досягнення максимальної результативності фахівець може застосовувати певні елементи психоаналізу (наприклад, поступово виводити клієнта зі стану глибокої депресії або допомагати йому в корені поміняти стосунки з близькими).

Реалії сучасної психології дуже специфічні – усе менше людей звертаються до фахівця для вирішення яких-небудь локальних проблем або переживань. Куди частіше причинами звернення стають відразу декілька серйозних чинників, а також їх наслідки. Приклад – можливе руйнування стосунків через алкоголізм або наркоманію, втрата роботи внаслідок ігрової залежності, депресія через відмову від колишнього способу життя. Усі ці проблеми психолог вирішує за допомогою прийомів психотерапії.

Само собою, «зцілити» людину з важкими формами залежності за декілька сеансів неможливо. Але ми переконані: чим більшим арсеналом психологічних прийомів і методик володіє фахівець, тим вищою буде результативність роботи!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.