Консультація психолога англійською (онлайн)

100$

Англійську мову по праву можна вважати універсальною – на ній розмовляє значна частина жителів нашої неосяжної планети. Часто буває й так, що англійська стає спільною мовою для пар, де один з подружжя англомовний. В таких сім’ях, як і в будь-яких інших, часто виникають труднощі – на міжособовому плані, з розділенням моральних цінностей чи вихованням дітей. Навіть простий мандрівник або бізнесмен, опинившись далеко від батьківщини, може потрапити в стресову ситуацію й йому знадобиться консультація психолога.

Не варто носити все в собі, переживати через непорозуміння й нервувати через проблеми, що звалилися на голову – професійний психолог, що вільно спілкується на англійській, допоможе розібратися в собі та взяти емоції під контроль!

Консультація психолога на англійській!

Сварка з родичами, депресія, проблеми в бізнесі або стресова ситуація – усе це може похитнути віру в себе. У таких випадках украй потрібна професійна порада! Користь може принести навіть банальна можливість виговоритися, розповісти про те, що палає всередині, тривожить серце та розум.

Психологічні послуги англійською мовою можуть бути різними:

  • індивідуальне консультування;
  • сімейне консультування;
  • групове консультування.

Консультація психолога може торкатися різних тем: в області взаємовідносин між подружжям, батьками та дітьми. В деяких випадках послуги психолога дозволяють сформувати психоемоційний портрет партнера по бізнесу (цінності та світогляд іноземців можуть сильно відрізнятися) й згодом використати ці знання на переговорах для досягнення найкращої результативності.

Індивідуальні консультації в офісі

Допомога англомовного психолога – велика рідкість для України. В той же час це відмінний спосіб впоратися з проблемами. Індивідуальне консультування психолога на англійській проходить у форматі відкритої та чесної бесіди – в сучасному й затишному кабінеті.

Скориставшись цією послугою, ви зможете отримати психологічну підтримку та необхідні в своїй ситуації поради, набути упевненості в собі, скоригувати свою поведінку та емоціональний стан. Консультація англомовного психолога дозволить краще адаптуватися до життя в іншій країні та зрозуміти її мешканців!

Консультація психолога по Skype

Відсутність вільного часу на візит до психолога здатне стати причиною посилювання проблеми. Проте виправити цю ситуацію досить просто – провівши консультацію з англомовним психологом по скайпу, у відеорежимі.

Спілкування з фахівцем на англійській мові проходитиме в зручній, домашній обстановці й дозволить зняти можливі комунікативні бар’єри. Проблеми в сім’ї й на роботі, тривога та переживання за успіх угоди, нерозуміння, стреси, втрата контролю над собою – усі ці питання можна обговорити з психологом в онлайн режимі, по скайпу.

Будьте спокійні за свій психоемоційний стан, де б ви не знаходилися!