Сексолог

від 2000 грн

Проблеми особистого характеру так чи інакше торкаються більшості людей середнього віку. Найчастіше сексуальні розлади пов’язані саме з психологією – навіть якщо статева функція людини знаходиться у повному порядку, зайняття любов’ю може вже не приносити минулого задоволення. Допомогти розібратися з подібними проблемами може досвідчений лікар сексопатолог.

Прийом у сексолога дозволить усунути фобії, переживання й побороти невпевненість у власному статевому житті. Хороший лікар сексолог і сексопатолог вже з першого сеансу зможе точно визначити причину та характер появи проблеми.

Психотерапевт сексолог у Харкові – анонімно та професійно!

Консультація лікаря сексолога в нашому Центрі психології проводиться абсолютно анонімно: ми не збираємо ніяких обов’язкових даних пацієнтів, а також персональної інформації. Поставити свої питання сексологові ви зможете без якої-небудь ніяковості або обмежень – багаторічний досвід наших фахівців дозволяє знайти вихід з будь-яких делікатних ситуацій!

Під час прийому сексолог може уточнювати у клієнта його бажання або ж страх якихось моментів у інтимному житті. Звертаючись до наших фахівців, ви можете бути упевнені: лікар сексопатолог вислухає усі побажання та пропозиції, врахує особисті особливості й будь-які інші чинники, після чого складе персональну програму. По ній ви й відвідуватимете лікаря – поради сексолога та регулярні сеанси допоможуть розібратися в усіх труднощах, завдяки чому ваше особисте життя заграє новими фарбами!

Лікар сексолог і сексопатолог – ефективна допомога в інтимній ситуації

Професійний психолог сексолог проводить і поодинокі прийоми, і сеанси психотерапії для подружніх пар. Не секрет, що з роками глибина любовних почуттів зменшується у багатьох одружених людей – наш сексолог Харків допоможе вирішити будь-які сексуальні розлади, пов’язані з психологією й різними конфліктними ситуаціями в шлюбі.

Сексопатолог проводить первинний прийом, так само як і подальші сеанси, враховуючи усі вікові особливості пацієнта. Іншими словами, наші лікарі допоможуть повернути вам минулу молодість – вже через декілька сеансів ви назавжди забудете про такі неприємні речі, як сексуальні розлади. Дійсно, навіщо зберігати в собі фобії, переживання або страхи? Життя по-справжньому прекрасне, й насолоджуватися коханою людиною після бесіди з сексологом ви зможете до глибокої старості!

Хочете поліпшити якість свого сімейного життя? З’явилися певні труднощі, але не хотілося б «виносити сміття з хати», звертаючись за порадами до друзів? Приходьте на прийом до сексолога в Центр психології Анастасії Горецької й вирішуйте особисті питання з максимальною ефективністю!