Консультація психолога

від 2000 грн

Консультація психолога – це кращий метод рішення особистих проблем!

У житті кожної людини час від часу виникають особисті проблеми, знайти рішення до яких іноді буває дуже складно. Деякі люди вважають за краще «закритися» в собі, не обговорювати цих проблем і робити вигляд, ніби нічого й не сталося. Проте від психологічних негараздів не втечеш – тривоги й питання накопичуються, немов снігова грудка, й жити від цього стає дійсно складно. Психологічна консультація залишається єдино можливим виходом зберегти своє психічне здоров’я, нерви та сім’ю.

Через купу особистих проблем і невирішених питань людина стає дратівливою, черствою, забуває про рідних і близьких. Нерідко в її життя входять шкідливі звички, які лише руйнують здоров’я – рішення проблем завдяки цьому не приходить. Так, іноді кожен з нас розуміє: потрібна допомога. Але до якого лікаря звернутися?

Кваліфікована консультація психолога в Харкові

Консультація у приватного психолога допоможе звільнитися від вантажу проблем і питань, які не дають спокійно жити, причому у буквальному розумінні!

Зрозуміти, що потрібен психолог, дуже просто:

 • поява фобій, страхів і депресивних станів;
 • проблеми в спілкуванні й конфлікти в сім’ї та на роботі;
 • самотність, створення стосунків, вибір партнерів;
 • проблеми самоствердження, невирішені питання профорієнтації;
 • сімейне та дитяче консультування;
 • пошук сенсу життя й інші психологічні питання.

Нервозність, втома та безсоння – лише деякі з симптомів тотального стресу, який може початися через внутрішній дисбаланс. У таких ситуаціях дуже важливо слухати й бути почутим – і якщо ви хочете почати вирішувати проблеми вже зараз, записуйтеся на прийом до психолога в Центр психології Анастасії Горецької.

Як проходить консультація психолога

Початковим етапом спілкування з психотерапевтом завжди стає первинна консультація. Онлайн або в офісі – у будь-якому випадку, лікар знайомиться з пацієнтом. Ви можете відвідати фахівця тоді, коли вам це зручно – для візиту досить лише попередньому запису. При цьому ніякі документи чи довідки не потрібні – психологічна консультація в нашому Центрі психології проходить на правах конфіденційності.

Зустріч із психологом дійсно допомагає вирішити особисті проблеми. Зазвичай психологічна допомога полягає в наступних кроках:

 • визначення причин і передумов проблем дозволяє уникнути їх повторення в майбутньому;
 • по-іншому поглянути на ситуацію, що склалася, зважити усі плюси та мінуси;
 • зрозуміти свою роль в ситуації, припинити корити себе через обставини;
 • виговоритися, отримати реальну підтримку від психолога й дійсно корисні поради;
 • навчитися правильно відноситися до будь-яких подразників, які можуть викликати особисті проблеми в майбутньому.

Зазвичай консультація психолога – це близько 3–5 зустрічей, які розтягуються на декількох тижнів й торкаються загальних психологічних проблем. Для глибшого аналізу ситуації кращим варіантом стають сеанси індивідуальної психотерапії. У будь-якому випадку, психологічна консультація буде проведена в слушний для вас час.

Для чого потрібна консультація у психолога

Своєчасна допомога психолога в Харкові дозволить вийти переможцем з будь-якої ситуації. Несподівано навалилися особисті проблеми, й ви не можете оговтатися від стресу? Не варто затягувати з візитом до психотерапевта. Наші фахівці мають високу лікарську кваліфікацію, а також постійно підвищують свій професійний рівень на курсах і тренінгах. Вже після першої ж послуги психолога ви відчуєте реальну допомогу – поглянувши по-іншому на ситуацію, ви зможете знайти ефективний вихід із будь-якої проблеми!

Потрібні послуги консультації психолога в Харкові? Хочете знайти психолога та проконсультуватися з особистих питань, обговорити свої проблеми й поставити питання, які тривожать вже не перший рік? Потрібна безкоштовна консультація психолога або систематичні сеанси індивідуальної психотерапії? Записуйтеся на прийом до Центру психології Анастасії Горецької – і ви гарантовано отримаєте усю необхідну допомогу!