Завгородня Наталія

Психотерапевт, кандидат медичних наук, психодинамічний арт-терапевт з досвідом практичної роботи більше 6 років (індивідуальне, сімейне та групове консультування і терапія). Фахівець в області стосунків у парі.

Основна мета сімейного консультування – допомогти парам пройти кризи стосунків і знову досягти точки згоди. Сімейний терапевт забезпечить можливість безпечної й ясної взаємодії, допоможе визначити джерела проблем в стосунках, а також знайти нові ресурси розвитку пари в майбутньому.

Додаткова освіта:

  • Спеціалізація по психодинамічній арт-терапії в міжнародному інституті глибинної психології.
  • Юнгіанський семінар «Вплив ранньої травми на розвиток особистості» (аналітик і супервізор IAAP Malgotzata Kalinowska, 2018).
  • «Психосоматика в юнгіанській перспективі. Таїнство взаємодії душі й тіла» (аналітик і супервізор SAP, NIJA, IAAP Yoram Inspector, 2019).

Відвідування сімейного терапевта буде корисним у багатьох ситуаціях:

Сімейна криза. Підтримка психолога особливо важлива в стані зміни: криза стосунків, поява дитини, згасання почуттів, сексуальна дисгармонія, кризи спільних інтересів і планів.

Зрада. З цими парами проводиться робота на з’ясування запиту про збереження пари, а також, залежно від прийнятого рішення, визначаються можливості конструктивного та ресурсного переживання ситуації.

Розлучення. Тема розлучення завжди дуже болюча, й саме сімейний психолог допомагає знайти спосіб діалогу між сторонами. Спільно з дитячим психологом проводиться психологічна підготовка дитини (дітей) при розлученні батьків.

Сексуальна дисгармонія в парі. Незадоволення в сексуальних стосунках – питання, з яким стикається все більше пар. Ефективна робота з психологом дозволить парі знову набути радості сексу й відкрити для себе нові горизонти задоволення у будь-якому віці й при будь-якій тривалості партнерських стосунків.

Смерть члена сім’ї. Втрата близької людини – це велике горе, й психотерапія таких станів відрізняється від звичайної підтримки. Дозволити болю втрати бути пережитою адаптивно – одне із завдань роботи з психотерапевтом в цьому випадку.

Послуги: