Страшок Олег

Психотерапевт, лікар вищої категорії, кандидат медичних наук, фахівець в області лікування різних залежностей (хімічних і не хімічних). Має більше 10 років досвіду роботи в різних стаціонарах Харкова.

З 2007 по 2012 рік стажувався в наркологічному центрі імені Бехтєрєва (Санкт-Петербург) у відділенні реабілітації залежних. Автор монографії, декларативного патенту, методичних рекомендацій й більше 20 статей в різних наукових журналах, у тому числі закордонних виданнях. З 2016 року займається приватною практикою.

Додаткова освіта:

  • Тренінги «Мотиваційне консультування», «Робота з мотивацією для початку та утримання в лікуванні. Стратегії ефективного консультування через КПТ» (2014 рік, під егідою UNODC).
  • Спеціалізація по психотерапії на базі ХМАПО.
  • Український інститут когнітивно-поведінкової терапії: семінар «Нейробіологія психотерапії».
  • Навчання в інституті когнітивно-поведінкової терапії.

У своїй роботі приділяє увагу комплексному лікуванню та індивідуальному підходу, згідно з яким кожен клієнт – це, в першу чергу, особа зі своїм неповторним досвідом і набором недозволених проблем. Враховуючи ці складові, можна надати компетентну допомогу й досягти бажаного результату.

Основні напрями в роботі: діагностика та лікування алкогольної, ігрової залежності, тютюнокуріння. Когнітивно-поведінкова терапія депресії, тривожних розладів: різних фобій, ПТСР, ГТР, консультація родичів.

Послуги: