Профорієнтація

Чи замислювалися ви про профорієнтацію у психолога? Часто буває, що, доживши до 30–40 років, людина усвідомлює, що до цього моменту займалася не тим, чим хотілося б, і це викликає масу проблем: відсутність кар’єрного зростання, фінансові труднощі, почуття незадоволення, провини, постійну втому, не бажання йти на роботу й навіть клінічну депресію. Запобігти усьому цьому може консультація профорієнтації психолога.

Людина розмірковує, шукає, розбирається, ставить питання – чому так відбувається? У кращому разі правильну відповідь знаходять методом проб і помилок. Тоді вона компенсує неможливість займатися своєю справою за допомогою хобі – наприклад, записується в яхт-клуб (простий варіант), або кидає все та йде в далеке плавання простим матросом (радикальний варіант). Добре це чи погано? Напевно, добре, адже вихід знайдений. Але ж він міг би вже бути капітаном.

А якщо улюблена справа не знайдена? Якщо давить нереалізованість, апатія та депресія?

Програма профорієнтації психолога – краще вирішення питання!

Набагато правильніше все робити вчасно. Центр психології Анастасії Горецької допоможе підліткові або дорослій людині знайти те, що радуватиме й приноситиме хороший прибуток усе життя. Індивідуальна профорієнтація з психологом і правильний вибір професії забезпечує реалізованість і матеріальний достаток!

Природно, в 14–17 років підліток сам не до кінця усвідомлює, чого він хоче й не замислюється про самовизначення. Найчастіше, вибір відбувається за такими критеріями:

 • приклади знайомих і друзів (стадний інстинкт);
 • де простіше, й не потрібно нічого робити (лінь);
 • з примітивних матеріальних міркувань (швидко й легко заробити);
 • за бажанням батьків (вони усе знають набагато краще);
 • престиж (не зважаючи на те, чи підходить ця справа).

Якщо пощастить, і людина вгадає, все добре, а якщо ні – буде криза, витрачені на нелюбиму справу роки, а потім розчарування, депресія, пошуки себе, і все з початку. Але ж вчасна допомога психолога в профорієнтації дозволяє швидко й точно визначити схильності, підібрати список професій і розібратися з самим собою.

Досить пройти програму профорієнтації у психолога – стануть ясні й зрозумілі усі схильності, таланти та перспективи.

Профорієнтація школярів і дорослих в Харкові

Звертаючись до нашого Центру психології в Харкові, ви робите велику справу – даєте своїй дитині найкращий старт у доросле життя.

В ході тренінгу по профорієнтації психолог-консультант використовує передові методи:

 • психологічні тести;
 • класичний психоаналіз;
 • НЛП і гештальт;
 • естетичні й образні тести (малюнки);
 • ролеве й ігрове моделювання;
 • вивчення психофізіологічних здібностей за допомогою програмних методів.

Комплексне застосування цих методик дозволяє психологові дати об’єктивну відповідь на питання самовизначення та пошуку майбутньої професії. Вони підходять для профорієнтації школярів і навіть дорослих, тому якщо ви захочете перевірити себе – наші фахівці до ваших послуг.

Відкриємо вам маленький секрет – знайти своє місце в житті й улюблену професію – абсолютно не складно! Головне – щоб профорієнтаційна програма була правильною.

У Центрі психології Анастасії Горецької в Харкові профорієнтація та самовизначення проводяться в теплій і невимушеній обстановці. Наші психологи легко знаходять підхід до підлітків, завдяки чому сеанси ніколи не бувають стомливими, турбуючими або нав’язливими. Ми працюємо не для того, щоб спантеличити або «завантажити» дитину, а щоб м’яко підказати їй відповіді на питання, які вона в силу свого віку ще не встигла чітко сформулювати.