Сметанкіна Дарина

Сметанкіна Дарина – практикуючий психолог. Окрім середньо-спеціальної медичної освіти, має диплом Харківського університету ім. В. Н. Каразіна за фахом «Психолог. Педагог». Студентка російського кампусу Інституту Ньюфелда.

Спеціалізується з питань виховання, корекції дитячої поведінки.

Допоможе набути упевненості на початку батьківського шляху, відновити або зміцнити прихильність підлітка та батьків.

Консультація дитячого психолога стане розумним рішенням в кризових ситуаціях дитячо-батьківських стосунків на різних етапах розвитку дитини: похід до садка чи школи, народження сиблингів, переїзд, розлучення, смерть близької людини. А також допоможе впоратися із проблемами сну та харчування дитини, проблемами тривожності, страхів і агресії.

Додаткова освіта:

  • Інститут Ньюфелда, Інтенсив 1, курс «Розуміти дітей» (2019 р.).
  • Семінар Ньюфелда «Дисципліна без порушення стосунків» (2018 р.).
  • Навчальна програма «Комплексний підхід в корекційно-розвиваючій роботі з дітьми» (Забелоцька А. В., 2018 р.).
  • Вебінар Аглаї Датешидзе «Зцілення батьківством».
  • Забелоцька А. В. Лекція-тренінг «Комплексний підхід до корекційно-розвиваючої роботи з дітьми», «Успішна психологічна практика. Інструменти та стратегії просування» Міжнародної конференції з проблем аутизму «Відкриваючи двері».
  • Міжнародна конференція «Вектори психології – 2015, 2014, 2013» з публікаціями.
  • Онлайн-курс Інституту Ньюфельда «Дисципліна»: 1) Навігатор шляху дорослішання. Як допомогти дітям розкрити особовий потенціал; 2) Страчувати або помилувати. Дисципліна без порушення стосунків; 3) Відмовити? Обмежити? Дозволити? Стратегії батьківства у цифровому світі.

Спеціалізується на темах відновлення після пологів, підтримці на початковому етапі материнства. Проводить консультації на тему грудного вигодовування, порушення сну та харчової поведінки, криз розвитку, формування прихильності, адаптації до дитячого садка, роботи з небажаною поведінкою (істерики, тривожність, агресія), складнощі при появі другої дитини, ревнощах сиблінгах і конфліктах у дитячому колективі.

Послуги:

  • Консультація дитячого психолога.