Меламуд Катерина

Має вищу медичну освіту (Харківський національний медичний університет). У своїй практиці спеціалізується на проблемах порушення пам’яті та уваги, мови, мислення та сприйняття, депресіях і тривожних станах, фобіях, страх і панічних атаках, психосоматичних захворюваннях і вегетативній дисфункції, порушеннях сну, безсонні та нічних кошмарах.

Освіта:

  • Харківський національний медичний університет (лікувальна справа). У своїй практиці спеціалізується на лікуванні депресій, тривожних станів, фобій, панічних розладів, самоушкоджень, порушень сну, пам’яті та уваги, мислення і сприйняття.

Додаткова освіта:

  • Інтернатура за фахом «Психіатрія» (2015–2017 рр.).
  • Цикл семінарів «Психосоматика в Юнгіанському аналізі». м. Одеса (2018–2019 рр.).

З тривогою, порушенням сну, розладом настрою, нападами страху й паніки стикався багато хто з нас. Іноді це трапляється одноразово, іноді повертається знову і знову. Деякі симптоми дійсно є короткостроковою реакцією на найважливіші події, психологічні травми та стреси. Вони проходять і не повертаються.

Але іноді вони не проходять так швидко, як хотілося б. Буває так, що симптом з’являється несподівано, на тлі повного благополуччя, й нікуди не йде. Наша психіка наполегливо намагається «показати» тривалі проблеми та ситуації, які ми ігноруємо, які треба усвідомити та вирішити.

Яка ситуація ваша? Як зрозуміти, чи потрібні ліки? Скільки треба терпіти й коли звертатися до фахівців? Чи варто чекати доки «саме пройде»? Для цього необхідно звернутися до фахівця в області психічного здоров’я.

Часто звернення до фахівців в області психічного здоров’я вважається чимось ганебним і неправильним. Існуючі в нашому суспільстві стереотипи пропонують просити допомоги у друзів, шукати істину на дні винного келиха, самостійно вибирати й приймати препарати на основу відгуків в інтернеті й багато що іншого. Все, окрім послуг професіоналів. Адже не завжди ми можемо правильно оцінити свої сили й самостійно впоратися із проблемою.

На жаль, це призводить до втрати дорогоцінного часу, посилювання ситуації й негативних результатів: первинна проблема залишилася, стосунки з друзями зіпсовані, гроші на ліки витрачені, додалася проблема з алкоголем.

Консультація фахівця є невід’ємною частиною успішного рішення проблеми. Проведення диференціальної діагностики психопатологічних порушень дозволить правильно зрозуміти й підійти до проблеми й вирішити її в максимально короткі терміни.

Послуги:

Консультація психолога.